Оперативна інформація щодо ліквідації надзвичайної ситуації пов'язаної з лісовими пожежами на території Луганської області (станом на 7:00 4 жовтня)

04-10-2020

На території Луганської області продовжується гасіння пожеж, які виникли 30 вересня. О 19 год. 30 хв. 3 жовтня пожежу очерету та сухої рослинності поблизу населених пунктів Піщане, Нижньотепле та Артема Станично-Луганського району ліквідовано.

Станом на 7 год. 4 жовтня продовжується гасіння 6 основних осередків, з яких 5 осередків локалізовано.

За попередніми оцінками орієнтовна площа пройдена вогнем складає понад 20 тис. га.

Авіацією ДСНС протягом 3 жовтня на території Луганської області здійснено 162 скиди (504 тон води). З початку гасіння пожеж 345 скиди (1 тис. 150 тон води). Під час ліквідації лісових пожеж на території Луганської області знайдено тіла 11 осіб, травмовано 18 осіб (у тому числі 3 співробітники ДСНС).

Під час гасіння пожеж евакуйовано 150 осіб. Інформація щодо знищення і пошкодження житлових будинків та об'єктів інфраструктури уточнюється місцевими органами влади.

Для гасіння залучено близько 2 тис. 500 чоловік та понад 210 одиниць техніки, з них від ДСНС 700 чоловік особового складу та 120 одиниць техніки, у тому числі 3 літаки АН-32П та 2 вертольоти Мі-8.

Роботи проводяться у цілодобовому режимі. Координацію дій сил на місці пожежі здійснює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

]]>https://lg.dsns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-podiyi/10417.html]]>