Ви тут:

Олександр Стрюк зустрівся з головами ОСББ

13-08-2020
Категорія: 

12 серпня керівник ВЦА у м. Сєвєродонецьк Олександр Стрюк зустрівся с головами ОСББ. Він запитав, яке бачення мають представники ОСББ щодо взаємодії з військово-цивільною адміністрацією та які найбільш кричущі проблемі у життєзабезпеченні та комунальному господарстві ОСББ.

Керівники ОСББ окреслили проблемні питання, з якими вони стикаються і в яких без допомоги міста не обійтись. Це – капітальні ремонти ліфтів і заміна кабін на нові, старі електропроводка і теплові мережі житлових будинків.

Під час зустрічі обговорювали доцільність поновлення програми підтримки та розвитку ОСББ у тому вигляді, в якому вона реально діятиме.

Окремо зупинились на паспортизації житлових будинків. Оформлення таких документів ОСББ потребує підтримки як організаційної, так і матеріальної. Для такого та інших випадків у ВЦА м. Сєвєродонецька працюватиме фахівець, на якого будуть покладені обов’язки взаємодії та комунікації з ОСББ.

Олександр Стрюк наголосив на необхідності інформування про хід та якість підготовки до опалювального періоду житлового фонду ОСББ, тому що реальна картина допоможе скоординувати дії комунальників та керівників ОСББ.

Узагальнюючи результати зустрічі, керівник ВЦА у м. Сєвєродонецьку зазначив перспективність ОСББ для міста: «Сьогодні ми досягли взаємодії з вами. Нам з вами рухатись спільним шляхом. Політика держави націлена на розвиток ОСББ. Ми з вами поновимо програму розвитку та підтримки ОСББ, актуалізуємо її. На наступній зустрічі у більш розширеному складі представників ОСББ через два тижні детальніше обговоримо, що можливо та необхідно виконати у цьому році».

Керівники  ОСББ подякували голові ВЦА у м. Сєвєродонецьку, що у своєму напруженому графіку, як і обіцяв, знайшов час для конструктивного діалогу.

 

Рейтинг: 
3
Средняя: 3 (2 оценок)
805
0