Олександр Стрюк розповів учасникам Фестивалю думок, для чого створено ВЦА у Сєвєродонецьку та які нові об’єкти з’являться у місті

06-09-2020

Голова військово – цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Олександр Стрюк виступив спікером на Фестивалі думок, який відбувся 5 вересня у Сєвєродонецьку.

Зокрема, він поінформував учасників панельної дискусії «Інфраструктура  та інвестиції: скільки грошей потрібно, щоб «оживити» Луганщину, про завершення проєкту житлового будівництва за фінансової підтримки німецького банку KfW та підписання меморандуму з МОМ та Мінрегіонбудом про будівництво багатоквартирного  будинку у 80-му та 84-му мікрорайонах м.Сєвєродонецька. Наразі, завершується екологічний аудит проєкту та визначення підрядної організації, – зазначив він.

Олександр Стрюк також повідомив про завершення розробки пакету документів на спортивний комплекс у центрі міста, напроти ТРЦ «Джаз», з футбольним полем площею 105х68 кв. метрів зі штучним покриттям, тенісними кортами, майданчиком для фітнесу та іншими спортивно-розважальними майданчиками.

Крім того, він долучився до обговорення ситуації навколо виборів у Луганській області. Відповідаючи громадським активістам, які не підтримують скасування виборів до восьми громад Щастинського та Сєвєродонецького районів Луганщини, Олександр Стрюк наголосив:«У вас ніхто не відібрав право голосу. Читайте закон. Мета введення військово-цивільних адміністрацій – створення умов для проведення виборів на певній території. Так, це відтерміновує їх проведення на деякий час, але для того, щоб вибори пройшли безпечно, демократично і прозоро».