Оголошено всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів

18-10-2017

Метою щорічного ІХ Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Його організатором виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України.

У конкурсі можуть взяти участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На розгляд журі приймаються як індивідуальні, так і групові проекти. Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

Конкурсні роботи та анкету учасника слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttiaatukr [dot] net до 1 грудня 2017 р. Протягом грудня 2017 р. – січня 2018 р. журі з числа професійних вчителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення лауреатів відбудеться наприкінці січня 2018 р.

До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі .avi. Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин. На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів. Авторський текст виконується українською мовою. До роботи окремим файлом у форматі .doc слід долучити анкету.

Подані на конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються. При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: vriatuvaty-vid-zabuttiaatukr [dot] net

]]>http://www.loga.gov.ua/oda/press/news/ogolosheno_vseukrayinskiy_konkurs_multimediynih_proektiv]]>