Оголошено конкурс на кращий благоустрій територій, прилеглих до підприємств, організацій, установ

28-05-2020

Сєвєродонецька міська рада оголошує конкурс на кращий благоустрій територій м. Сєвєродонецька, прилеглих до підприємств, організацій, установ.

Конкурс проводиться з 1 червня по 31 липня з метою підвищення рівня благоустрою міста Сєвєродонецька, покращення зовнішнього вигляду територій, створення більш сприятливих і комфортних умов для життєдіяльності городян.

Для участі у конкурсі необхідно до 15 липня подати заявку на участь в Управління житлово-комунального господарства міської ради (вул. Гагаріна, 115) в письмовому або електронному вигляді на електронну пошту: ygkx [dot] sedatukr [dot] net.

За результатами конкурсу в кожній номінації конкурсна комісія здійснює огляд об’єктів для оцінки благоустрою на місці та до 15 серпня поточного року визначає переможців, які нагороджуються дипломом та цінним подарунком:

• 1 місце – на суму 10 тис. грн.
  • 2 місце – на суму 5 тис. грн.
  • 3 місце – на суму 3 тис. грн.

Заявка повинна бути оформлена на ім’я міського голови та містити такі дані учасника:

• назву підприємства, установи, організації, реквізити суб’єкта підприємницької діяльності;
  • адресу та контактний телефон;
  • прізвище, ім’я та по-батькові керівника;
  • згоду на обробку персональних даних;
  • адресу території, яку учасник пропонує для конкурсу.

До заявки додаються кольорові фотографії, пронумеровані та підписані, з зазначенням дати зйомки.

Конкурс проводиться за номінаціями:

• «Кращий благоустрій прилеглої території серед підприємств міста»;
  • «Кращий благоустрій прилеглої території серед організацій міста»;
  • «Кращий благоустрій прилеглої території серед установ міста (в т.ч. релігійних)».

З Положенням про конкурс на кращий благоустрій територій м. Сєвєродонецька, прилеглих до підприємств, організацій, установ, з Умовами, порядком проведення конкурсу та критеріями оцінювання, а також Формою заявки на участь у конкурсі можна ознайомитись за посиланням: https://sed-rada.gov.ua/arhiv-rishen-vikonavchogo-komitetu/vikonkom-miskradi-rishennya-n334-date28052020-1045

Конкурс на кращий благоустрій територій м. Сєвєродонецька, прилеглих до підприємств, організацій, установ затверджений рішенням виконкому Сєвєродонецької міської ради № 334 від 26 травня 2020 року.

Средняя: 5 (2 оценок)