Офіційно: щодо заяви керівника відділу молоді та спорту Віталія Невеселого

13-07-2020

11 липня 2020 року начальник відділу спорту та молоді Сєвєродонецької міської ради на своїй сторінці  соціальної мережі Фейсбук оприлюднив відеоролик, у якому повідомив, що він очолив обласне відділення громадської організації «Патріоти за життя». Це призвело до певного загострення внутрішньополітичної ситуації у місті, враховуючі існуюче протистояння цього нового громадського руху з «Національним корпусом».

У зв’язку з цим маємо запевнити територіальну громаду, що місцеве самоврядування у Сєвєродонецьку відбувається у суровому дотримання статті 10 Закону України «Про державну службу», згідно з якою діяльність посадових осіб міської ради має бути політично неупередженою.

Ми поважаємо діяльність на території міської ради будь яких громадських та політичних формувань, створених відповідно до законів України.

Проте відповідно до пункту другого частини третьої статті 10 Закону України «Про державну службу» державний службовець не має права обіймати посади в керівних органах політичної партії.

Відповідно до статті 8 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» серед основних обов’язків посадових осіб місцевого самоврядування є недопущення дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам місцевого самоврядування та держави.

Враховуючи гостру політичну спрямованість ГО «Патріоти за життя» та її перманентного протистояння з певними політичними силами, керівництво міської ради пропонує  Віталію Невеселому визначитися, чи він лишається керівником виконавчого органу міської ради, який слугує усім сєвєродончанам, незалежно від їхньої політичної орієнтації, чи очолює Луганське обласне відділення громадської організації «Патріоти за життя».