Ви тут:

Офіцери СІМІС розповідають про патріотизм

13-10-2016
Категорія: 

В порядку виконання своїх службових обов’язків та реалізуючи на ділі гасло «Народ та армія єдині», офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) оперативно-тактичного угрупування (ОТУ) «Луганськ» у м. Сєвєродонецьк відвідують навчальні заклади міста, де проводять уроки мужності та патріотичного виховання.

«Варто зазначити, що проведення таких занять у нас заплановано не лише у Сєвєродонецьку, але й у Лисичанську та Кремінній. Три навчальні заклади Лисичанська отримали від ОЦЦВС наочні матеріали і плакати для оформлення класів патріотичного виховання. Тож на минулому тижні офіцери центру здійснили перевірку оформлення цих класів та погодили з керівництвом дати проведення занять, – каже начальник ОЦЦВС полковник Богдан Харчук. – Оскільки лише загальноосвітніх навчальних закладів у Сєвєродонецьку близько 20, а нас просять провести по декілька уроків в кожній школі, розуміємо, що роботи для CIMICів ще дуже багато».

Символічно, що проведення уроків мужності та патріотичного виховання проходить напередодні нового державного свята – Дня захисника України та великого християнського свята Покрови Божої Матері. Готуючи свої лекції, офіцери ОЦЦВС враховують це та розповідають не лише про історію нашої держави, її здобутки, поняття «патріотизм», але й про теперішніх героїв-захисників – військовослужбовців, добровольців та волонтерів, усіх тих, хто боронить мирне небо України, її суверенітет та територіальну цілісність.

«Нам надзвичайно приємно відчувати, що молодь, школярі Сєвєродонецька у своїй більшості є дійсно патріотами своєї держави. Після лекцій ми отримуємо безліч запитань на різні теми, завжди намагаємося у прямому діалозі дати вичерпні відповіді, – ділиться враженнями Богдан Вікторович. – Горді повідомити, що багатьох школярів-старшокласників зацікавили наші розповіді про Збройні сили України і від СІМІСів вони отримали консультації щодо порядку вступу до військових вишів та порядку прийому на контрактну службу. Під час лекцій офіцери ОЦЦВС намагаються передати аудиторії якомога більше корисної інформації, звертаючи її увагу і на питання дисципліни, вихованості, людської гідності та громадянської позиції. На уроках ми завжди отримували відгук – це вдячність, посмішки, дитячі малюнки та сувеніри. А ще вдячність від учителів, які запрошують нас частіше проводити такі заняття. На цьому тижні ми відвідали школи №1, 14, 16, 20 та Сєвєродонецький навчально-виховний комплекс. Хочемо сказати всім учням – «До нових зустрічей! Слава Україні! Слава її Захисникам!»

Прес-служба ОЦ ЦВС ОТУ «Луганськ»

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)