Ви тут:

Новорічно-різдвяні подарунки дітям, постраждалим від аварії на ЧАЕС

28-12-2019
Категорія: 

27 грудня в приміщенні Сєвєродонецької міської ради заступник міського голови Ірина Степаненко вручила новорічно-різдвяні подарунки дітям, постраждалим від аварії на ЧАЕС, які завітали разом з близькими і рідними.

Ірина Степаненко звернулася до присутніх: «Наші любі діти та шановні батьки! Дозвольте привітати вас з новорічно-різдвяними святами. Нам дуже приємно і від команди Ігоря Буткова, і від депутатської групи «Сєвєродончани» вручити вам подарунки, бо Різдво і Новий рік – це найулюбленіші свята, коли ми всі чекаємо на чудеса та подарунки.

Міська влада та депутати роблять все можливе для чорнобильців та для інших соціально вразливих верств населення і передають вам найтепліші та найщиріші привітання з Новим роком та Різдвом. В цьому році міською владою багато зроблено для вас корисного, а на 2020 рік нами в затвердженому міському бюджеті заплановано суттєво збільшити вам допомогу та приділити ще більше уваги. А сьогодні нам дуже приємно вас привітати та вручити ці солодкі подарунки, а тим, хто не зміг завітати – обов’язково їх передамо. Бажаємо вам щастя, здоров’я, сімейного благополуччя та мирного неба!»

Цьогоріч набори солодощів вручили 45-ти дітям-чорнобильцям, а взагалі у Сєвєродонецьку за ініціативи команди Ігоря Буткова та депутатської групи «Сєвєродончани» новорічно-різдвяні подарунки отримають 10311 дітей.

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)