Напередодні свята Різдва Христова вітали сєвєродончан 79, 84 та 61 мікрорайонів

08-01-2020

Сьогодні, 6 січня, напередодні свята Різдва Христова за підтримки команди Ігоря Буткова відбулися зустрічі з мешканцями 79, 84 та 61 мікрорайонів. На присутніх чекала не лише святкова та розважальна частина, а ще й була можливість тісно поспілкуватися з представниками влади на предмет вкрай важливих для кожного сєвєродончанина питань. І треба сказати - без відповідей не залишили нікого.
З вітальними словами та щирими побажаннями до присутніх звернувся лідер депутатської групи «Сєвєродончани» Ігор Бутков: «Дорогі мої сєвєродончани - дорослі та діти! Це свято ми організували для вас і наших маленьких діточок. Саме завдяки вашій активності свято вийшло дійсно чудовим. Окремо хочу подякувати артистам, які допомагають нам не тільки провести це свято, а ще й зробити його яскравим та цікавим. Я бажаю всім вам та вашим родинам добра в цьому році!».

Привітала учасників свята депутат міської ради Олена Буткова: «Я бажаю усім вам здоров’я, добра, достатку у ваших оселях. Будьте щасливі, живіть в любові, усього вам найкращого!».

До речі, для Олени Буткової 79 квартал волею долі став вже давно рідним: саме його мешканці у 2015 році довірилися їй та обрали депутатом округу. З тих самих пір і дотепер вона постійно опікується питаннями його благоустрою, створенням в ньому комфортного середовища для життя кожної родини та дитини. Обравши для себе з першого дня депутатської діяльності напрям, що передбачає активну участь у житті городян, небайдужість до своїх земляків і надання так необхідної їм допомоги, Олена Буткова дотримується його і по сьогоднішній день.
Депутат міської ради Андрій Гавриленко також поздоровив мешканців з новорічними святами: «Нехай 2020 рік для кожного з нас стане добрішим і яскравішим, а в кожний дім прийдуть мир і достаток!».
На святі для дітей і дорослих було ціле розмаїття розваг від міського Палацу культури: пісні, хороводи, запальні танці, конкурси, шоу від переодягнених у відомих героїв аніматорів. Тож розходитись ще довго не було ні у кого бажання.

Цього ж дня від відбулася святкова зустріч і з мешканцями 61 кварталу. Поздоровити городян з Різдвом Христовим завітали представники команди Ігоря Буткова: депутати міської ради Вячеслав Ткачук та Андрій Гавриленко. Виступи колективів Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність» дарували присутнім гарний настрій цікавими розвагами.

Солодкі подарунки від команди Ігоря Буткова отримали усі дітки присутні на святі мікрорайонів.