Нагороджено сєвєродонецьких архівістів

23-12-2020

23 грудня, у переддень професійного свята – Дня працівників архівних установ, в Луганській обласній державній адміністрації – військово-цивільній адміністрації було нагороджено найкращих архівістів області, а також керівників установ, які опікуються упорядкуванням архівів на найвищому рівні.

Церемонію нагородження проводили заступниця голови облдержадміністрації Катерина Безгинська та директорка Державного архіву Луганської області Вікторія Кривицька.

Серед нагороджених були і сєвєродончани. Так, головного спеціаліста архівного відділу військово-цивільній адміністрації м.Сєвєродонецьк Ірину Шаханову за професіоналізм, бездоганну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, успішне здійснення заходів, спрямованих на сприяння розвитку архівної справи на Луганщині та у зв’язку зі святкуванням Дня працівників архівних установ було нагороджено Почесною грамотою Луганської обласної державної адміністрації та Державного архіву Луганської області.

Листи подяки Державного архіву Луганської області були вручені головному архівісту Комунальної установи «Трудовий архів м.Сєвєродонецька» Наталії Гриньовій та ветерану архівної служби Людмилі Житнік.