Нагороджено переможців міського етапу міжнародного конкурсу з української мови  ім. П. Яцика

21-02-2018

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови.  Саме цього дня у Сєвєродонецьку відбулось  нагородження переможців міського етапу 18 міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика.

Вітали юних мовознавців представники міської влади.

Від імені народного депутата України Сергія Володимировича Шахова та від імені міського голови Валентина Васильовича Казакова школярів і викладачів привітав перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв: «Мова є основою духовного багатства та інтелектуального потенціалу нашого народу. Мова - одна з найважливіших ознак нації. Саме мова підтримує національну самосвідомість, любов до рідної землі та повагу до себе. Українська мова увібрала до себе найкращі та найважливіші здобутки нашого народу. Як сказав наш славетний письменник Володимир Сосюра: «Без мови рідної й народу нашого нема». Натхненно та невтомно працюйте для всебічної підтримки нашої мови, зростання її престижу, зміцнення та розвитку. Пам`ятайте, лише тоді, коли чистота і довершеність мови стане вашим особистим надбанням, тоді наша рідна українська мова зможе утвердитися як найбільша суспільна цінність. Любіть, збагачуйте нашу рідну мову».

Секретар міської ради Ельвіна Марініч закликала дбати про рідне слово, вдосконалювати його, наповнювати сучасним змістом, творити його майбуття!

За результатами міського етапу 18 міжнародного конкурсу з української мови  ім. П. Яцика були нагороджені 77 переможців. Загалом у шкільному етапі взяли участь 1157 школярів 3-11-х класів. 186 з них вибороли право перемагати і боротися у міському етапі.

Свято продовжилося тематичними концертними номерами, які створили творчі колективи міського Палацу культури та Центру дитячої та юнацької творчості.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради