Нагородження до Дня фізичної культури та спорту

11-09-2020

11 вересня напередодні святкування Дня фізичної культури та спорту керівник військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецьк Олександр Стрюк і його заступник Олександр Ольшанський вручили відзнаки за високі досягнення у спорті  і активну участь у спортивно-масових заходах міста та популяризацію фізичної культури.

Олександр Стрюк щиро привітав всіх, для кого зайняття спортом стало невід’ємною частиною життя та підкреслив, що Сєвєродонецьку є чим пишатися - тими надбаннями спорту, які досягаються завдяки наполегливості та спортивній витримці.

Тим більше, що за підсумками спортивного року відзнаку Управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації «Краще спортивне місто» здобув Сєвєродонецьк. За словами Олександра Стрюка, ця нагорода належить всім, хто доклав зусиль до спортивної слави міста, це намагання тренерів виховувати молоде покоління здоровим і спортивним.

Кращою міською дитячо-юнацькою спортивною школою області Управлінням молоді та спорту Луганської ОДА визначено КДЮСШ 1. Відзнаку вручено директору Едуарду Чеботарьову.

Вітаючи присутніх, заступник керівника ВЦА м. Сєвєродонецьк Олександр Ольшанський наголосив: «Спорт це є мир, це є добро, це є та наснага, яка дає нам можливість жити, працювати, бути здоровими! Зі святом, вас, спортсмени, ветерани спорту, тренери та Чемпіони!»

Так, грамотами Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області нагороджено:

• Куценко Олену Миколаївну, тренера-викладача зі спортивного орієнтування КДЮСШ3;

• Ігнатова Євгена Васильовича, тренера-викладача з велоспорту КДЮСШ 2;

• Золотова Олександра Юрійовича, старшого тренера-викладача  з підводного спорту ДЮСШ ВВС «Садко»;

• Мініна Олександра Анатолійовича, тренера-викладача з настільного тенісу КДЮСШ 1;

• Руду Тетяну Миколаївну, тренера-викладача з плавання КДЮСШ 4;

• Хохлову Віру  Василівну, тренера-викладача  з тенісу ЛОСДЮСШОР «Олімпійська  надія»

• Сєвєрченко Максима Володимировича, тренера-викладача з тенісу КДЮСШ1.

Також відзначено подяками ВЦА м. Сєвєродонецьк працівників спортивних шкіл міста.