Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні відвідала Сєвєродонецьк

05-02-2020

5 лютого в рамках робочого візиту до Луганської області, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні, пані Лариса Ґаладза у Сєвєродонецьку зустрілася з в.о. міського голови Вячеславом Ткачуком та відвідала міський ЦНАП. Участь у зустрічі також взяли представники посольства Канади в Україні, голови населених пунктів, що входять до Сєвєродонецька та тих, що невдовзі увійдуть до новоствореної об’єднаної територіальної громади, а також відповідальні працівники виконавчих органів міськради.

Вячеслав Ткачук ознайомив пані консула та делегацію з поточним соціально-економічним станом Сєвєродонецька, інтеграцією внутрішньо переміщених осіб в його життєдіяльність і роботою, яку проводить міськрада для цього, та перспективами розвитку Сєвєродонецької об’єднаної територіальної громади.

Пані посол також ознайомилася з організацією роботи Сєвєроднецького міського ЦНАПу.

На завершення зустрічі пані Лариса Ґаладза подякувала за гостинність та озвучила основні напрямки, за якими канадська сторона має наміри співпрацювати з Сєвєродонецькою міською радою та запевнила, що планує як можна частіше відвідувати місто з метою організації взаємодії, допомоги і вирішення питань соціально-економічного характеру.

Средняя: 5 (2 оценок)