На Луганщині введені обмеження руху великовагового транспорту при температурі вдень понад +28 С

02-07-2020

Голова обласної державної адміністрації під час засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС зазначив, що цьогоріч Луганщина отримала безпрецедентно великі кошти на відновлення автошляхів.

Тож, потрібно уважно відноситися до збереження відремонтованих доріг. Серед перепонів – рух перевантажених великовагових автівок.

«Обмеження руху великовагового транспорту понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн по дорогам загального користування встановлюються невідкладно з 8:00 до 21:00 при температурі повітря понад 28 С», – повідомив Сергій Гайдай.

За його словами, на Луганщині юридично є чотири пересувні пункти габаритно-вагового контролю.

Зокрема, комплекси, що належать управлінню Укртрансбезпеки у Луганській області, зараз перебувають на перевірці.

Один з них повернуть вже в найближчі дні.

Тож, Сергій Гайдай звернувся до Прем’єр-міністра України, Міністра інфраструктури України, керівництва Укртрансбезпеки щодо повернення другого засобу та оперативних команд.

Інші два комплекси потребують сертифікації.

«Важливо, щоб вони працювали вже найближчим часом», – наголосив очільник Луганщини.

За результатами засідання також вирішено до 15 липня встановити додаткові чотири місця роботи пересувних пунктів габаритно-вагового контролю на автомобільних дорогах області та невідкладно забезпечити розгортання пересувних пунктів.

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/na_luganshchini_vvedeni_obmezhennya_ru...]]>