На черговому засіданні виконавчого комітету

19-12-2017

Чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради, що відбулось 19 грудня, провів міський голова Валентин Казаков.

Зокрема члени виконкому вирішили проект рішення «Про міський бюджет на 2018 рік» спрямувати на доопрацювання та розглянути його на наступному засіданні.

Так само вирішено вчинити й з проектом рішення «Про  створення та затвердження персонального складу позаштатної військово-лікарської комісії Сєвєродонецького міського військового комісаріату».

На засіданні прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 141 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Загальна сума допомоги 288 200 грн.

Серед інших розглянуті й прийняті рішення про надання матеріальної допомоги на поховання,  встановлення режиму роботи об’єкту торгівлі; захист прав малолітніх тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради