Ви тут:

МОМ оголошує набір в освітній грантовий проєкт

07-05-2020
Категорія: 

У березні 2020 року МОМ розпочала впровадження нового проєкту «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка внутрішньо-переміщених осіб та постраждалого населення на сході України» (Проєкт) за фінансової підтримки Уряду Японії.

Один з компонентов Проєкту має на меті сприяння соціально-економічному розвитку громад, які постраждали від конфлікту та в яких проживають внутрішньо переміщені особи.

Зокрема, МОМ планує надати 100 грантів для молодих мешканців Донецької і Луганської областей (по 50 бенефіціарів на кожну область) віком від 18 до 35 років, які прагнуть розвивати свою кар’єру у сфері інформаційних технологій та потребують підтримки для досягнення цієї мети.

Гранти будуть надаватися у формі оплати навчання на професійних курсах, пов’язаних з інформаційними технологіями (у розмірі до 700 доларів США), та у вигляді обладнання, необхідного для застосування отриманих навичок у сфері інформаційних технологій (у розмірі до 1000 доларів США).

Відбір учасників Проєкту буде відбуватися на підставі чітких та прозорих критеріїв, пов’язаних з соціальною уразливістю заявників, перспективністю їх кар’єрних планів та з урахуванням їх прагнення сприяти розвитку громад, де вони проживають.

Докладна інформація щодо часових рамок Проєкту, процесу відбору та інша інформація щодо нього міститься на сайті МОМ за посиланням: ]]>http://iom.org.ua/ua/node/3162]]> [5]. Особливий пріоритет буде надано молоді, яка проживає у населених пунктах на відстані до 20 км від лінії розмежування.

Контактною особою МОМ з цього питання є Максим ОСАВОЛЮК (тел.: +380666103459, електронна адреса: mosavoliukatiom [dot] int) (щодо Донецької області), або Аліна Антоненко (тел.:+380997934279, електронна адреса: aantonenkoatiom [dot] int) (щодо Луганської області).

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет