Міжнародний день білої тростини

20-10-2017

19 жовтня 2017 року у приміщенні міського Товариства сліпих відбувся захід, приурочений Міжнародному дню білої тростини. Зокрема, музичні номера представили молоді вихованці Сєвєродонецького музичного училища ім. С. С. Прокоф’єва.

У святковому заході взяли участь почесні гості: в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький, начальник управління праці та соціального захисту Наталія Василенко, працівники органів місцевого самоврядування та громадськість.

«У цей день кожна людина з обмеженими фізичними можливостями повинна знати та розуміти, що про неї піклуються. Особливо це стосується людей з вадами зору. Таких людей багато поруч з нами. Ми розуміємо, що далеко не все ще зроблено для того, щоб життя інвалідів, умови для навчання та праці, відпочинку відповідали сучасним стандартам. В наших планах  відремонтувати дороги та тротуари, адаптувати місця загального користування для людей з вадами зору, зробити більш доступними державні установи, школи, дитячі садочки та ін. Будемо й далі приділяти увагу всебічному піклуванню та соціальному захисту цієї категорії людей.

У вашому товаристві 111 членів! Це сто одинадцять людей, які потребують допомоги у побуті, на вулиці і у повсякденному житті. Дякую вам всім за мужність і силу духу, а ще – за відкритість та любов  до життя, за те, що ви знаходите в собі сили  щодня відчувати всі барви життя!» - звернувся к присутнім у залі Сергій Зарецький.

До привітань приєдналася і начальник управління праці і соціального захисту Наталія Василенко. Вона поздоровила і наголосила, що працівники управління і далі будуть усіляко сприяти у допомозі людям з вадами зору.

Членам товариства свої музичні номери подарували вихованці Сєвєродонецького музичного училища ім. С.С. Прокоф’єва. Захід закінчився приємною бесідою та чаюванням.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради