Ви тут:

Місту потрібна допомога! (+ВІДЕО)

10-07-2020
Категорія: 

Серйозна проблема виникла у міста Сєвєродонецьк – лісова пожежа, що трапилася 7 липня,  викликала займання побутових відходів на міському полігоні  твердих побутових відходів (ТПВ). Загалом полігон забезпечений протипожежними засобами, там є ємність для  води на 500 куб.м., яка поповнюється зі свердловини, є автомобіль для заливання місць загоряння водою. Проте верхова лісова пожежа була занадто потужна, і 7 липня персонал полігону був евакуйований. А при поверненні робітники побачили, що ТПВ зайнялись на значній площі полігону.

Сьогодні там працюють пожежники сєверодонецького управління ДСНС, проте їх сил явно недостатньо для приборкання загоряння на такій великій площі. А продовження горіння виключає можливість вивезення сюди ТПВ з міста.

Тож міська влада звернулася до голови ЛОДА Сергія Гайдая з проханням про надання допомоги в приборканні пожежі на полігоні ТПВ.

ВІДЕО ПОЖЕЖІ НА ПОЛІГОНІ: 

https://sed-rada.gov.ua/video/sievierodonecku-potribna-dopomoga-zaymannya-pobutovih-vidhodiv-na-miskomu-poligoni-tverdih-pobutovih-vidhodiv-video

]]>https://www.youtube.com/watch?v=ekcp5YfhDik]]>

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)