Міський транспорт: сьогодення та майбутнє

17-11-2016

Міський транспорт це дуже велика та відповідальна галузь у житті будь якого міста. Транспортні маршрути, це напрямки нашого життя. Проїзд на роботу та з роботи додому, по справах, у гості до рідних та друзів, на відпочинок, зараз не уявляється без транспорту.  Рух транспорту це неперервний механізм міста, його пульсуючі артерії.

Багато питань є в транспортному забезпеченні нашого міста, багато питань є невирішеними декілька років. Сєвєродонецька міська рада відкрита до вирішення цих наболілих питань. У Сєвєродонецькій міській раді на постійній основі працює комісія з безпеки дорожнього руху, на засіданні якої проводиться розгляд, приймаються рішення та запроваджуються заходи по вирішенню найбільш гострих питань які стосуються безпеки дорожнього руху. На основі висновків та рішень комісії Сєвєродонецькою міською радою розробляється проект «Програми безпеки дорожнього руху у м. Сєвєродонецьку на 2017 рік», в якому передбачаються потреби та заходи направлені на покращення пересування дорогами міста, як водіями так і пішоходами.

З 1 вересня 2016 року у Сєвєродонецькій міській раді працює завідувачем сектору транспорту та зв’язку Ширшиков Андрій Вікторович. Будучи фахівцем в транспорті по своїй попередній діяльності, маючи профільну вищу освіту та досвід державної служби, він з перших днів своєї роботи взяв напрямок на покращення транспортної ситуації в Сєвєродонецьку. Діючи «небюрократичними» засобами, в прямому контакті із транспортними підприємствами та службами міста, в контакті з небайдужими містянами Андрій Вікторович, зрушив з місця деякі болючі питання. По зверненням до комісії з безпеки дорожнього руху Сєвєродонецької міської ради, що відбулася в черговий раз 11.11.2016р., «по гарячих слідах» запроваджено ряд заходів по нанесенню дорожньої розмітки «Пішохідний перехід» на автошляху Сєвєродонецьк-Лисичанськ біля с. Синецьке, на Шосе Будівельників навпроти АТ «Супутник», на перехрестях бульвару Дружби Народів, на ділянках дороги із кільцевим рухом та  вул. Науки-вул. Донецька-вул. Вілєсова, біля ринку «Радість».

Виникає багато питань, стосовно виконання «Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» водіями транспортних засобів, які обслуговують маршрути міста. Так через «урядову гарячу лінію» до міської ради було направлено скаргу Учасника бойових дій, переселенця Передерія Ю.О., що до грубого порушення «Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», а саме у відмові надання йому пільгового проїзду 27.09.2016р., водієм маршруту №5. На підприємство обслуговуюче цей маршрут було направлено відповідний лист, та отримана відповідь що водій який порушив ці Правила, наказом по підприємству відсторонений від роботи на маршруті.

Робота сектору транспорту та зв’язку Сєвєродонецької міської ради є постійною, кропіткою та не можлива без повного поглиблення в суть питань які виникають кожного дня. Формалізм тут не прийнятний, тому що все це гострі, болючі питання за якими в решті решт стоїть життя, здоров’я та спокій наших громадян. Це важливо пам’ятати всім нам.

На порядку денному стоїть реалізація заходів, які знайшли своє відображення у проекті «Програми безпеки дорожнього руху у м. Сєвєродонецьку на 2017 рік» та потрібні для безпеки, зручності, комфорту та збереженню об’єктів благоустрою міста. Потрібно-встановити півсфери та паркани які унеможливлять проїзду «лихих» водіїв у зонах відпочинку містян та збережуть об’єкти благоустрою, потрібно нанести дорожню розмітку ще на багатьох дорожніх ділянках вулиць міста, потрібно облаштувати «парковочні кармани» для комфорту, зручності та упорядкування дорожнього руху. Планується ще ряд заходів, реалізація яких приведе до упорядкування напруженого дорожнього руху та комфортності проживання містян сьогоднішнього Сєвєродонецька.

Шановні Сєвєродончани, водії та пішоходи, поважайте один одного, не порушуйте ПДД,  вчіть свої дітей правильному та безпечному поводженню на проїжджій частині, не смітіть в рідному місті, бережіть своє здоров’я та життя. Миру та спокою Вам.

Департамент економічного розвитку