Міська комісія ТЕБтаНС терміново прийняла рішення про виділення коштів з міського матеріального резерву для ліквідації надзвичайної ситуації

07-07-2020

Продовжується ліквідація лісової пожежі на території с.Метьолкіне, с.Воронове, с.Борівське, с.Оскалонівка, районі міського полігону ТПВ.

7 липня о 10:00 на міській комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови, начальника Фонду комунального майна міської ради, першого заступника голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олександра Ольшанського було розглянуто питання про виникнення надзвичайної ситуації, яка сталася внаслідок великих лісових пожеж на території Сєвєродонецької міської ради.

У зв’язку з виникненням надзвичайної ситуації на території Сєвєродонецької міської ради, а саме, виникнення великих лісових пожеж в с.Метьолкіне, с.Воронове, с.Борівське, с.Оскалонівка, районі міського полігону ТПВ, з метою негайного реагування на ліквідацію великих лісових пожеж, комісія вирішила:

- виконавчому комітету Сєвєродонецької міської ради невідкладно розглянути питання виділення коштів з міського матеріального резерву для ліквідації надзвичайної ситуації, яка сталася внаслідок великих лісових пожеж на території Сєвєродонецької міської ради.

В.о.міського голови, перший заступник міського голови Олег Кузьмінов підкреслив, що 8 липня на засіданні виконавчого комітету Сєвєродонецької міської членами виконкому  для ліквідації цієї надзвичайної ситуації будуть виділені кошти ДСНС у Луганській області на оплату пально-мастильних матеріалів, продуктів харчування та одноразового посуду, транспортних послуг з перевезення, на розміщення евакуйованого населення, та закликав мешканців міста і прилеглих селищ зберігати спокій.

Також за рішенням Комісії всі підприємства, установи та організації міста, незалежно від форми власності, повинні привести сили та засоби до готовності дій за призначенням з ліквідації великих лісових пожеж на території Сєвєродонецької міської ради та бути готовими надати всебічну допомогу з ліквідації надзвичайної ситуації.

Средняя: 3 (2 оценок)