Ми приїхали до чарівного Луганського краю

19-10-2017

18 жовтня до Сєвєродонецька завітала делегація вчителів та працівників культури Львівської області.

100 освітян та 30 працівників культури беруть участь вже у третьому етапі обміну між Луганщиною і Львівщиною у рамках проекту "Змінимо країну разом". До нашого міста завітали 5 вчителів, які протягом 10 днів будуть навчати сєвєродонецьких школярів.

Почесних гостей у Сєвєродонецькій міській раді вітав в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький: «Ми раді вітати гостей зі Львівщини у нашому місті! Хочемо, щоб вони набули досвіду, передали школярам свої знання, вміння та бажання вчитися, а також побачили, яким красивим і привітним є Сєвєродонецьк та містяни. Передавайте нам досвід, традиції, гарну українську мову. Це є культурний обмін, це - професійний обмін. Якщо подивитись глибше, такий обмін - це єднання Сходу і Заходу через діалог конкретних людей у конкретних справах. Це подолання багатьох міфологем, які досі існують в головах багатьох українців, незалежно від того, в якому регіоні країни вони живуть. Так змінюється Україна, так пишеться нова історія!», - наголосив Сергій Зарецький.

Начальник відділу освіти міської ради Ольга Каширіна зазначила, що п’ятеро львівських педагогів перебуватимуть у Сєвєродонецьку до 27 жовтня. «Ми їх познайомимо з нашим містом, відвідаємо театральні вистави, Борівський навчально-виховний комплекс. Заплановано екскурсію до Святогірської лаври. Будемо працювати, відпочивати і ділитися позитивним досвідом у нашій роботі. А п`ятеро наших вчителів поїхали до Львівської області», - зауважила Ольга Григорівна.

Представниця делегації зі Львівщини Надія Мельничук поділилася своїми враженнями від першого дня перебування у Сєвєродонецьку: «Ви маєте, що показати. Настільки нас гарно зустріли. Ми були дуже вражені. Щодо культурного обміну, ми повинні підтримувати з вами наші зв’язки. Не тільки на освітньому, культурному рівні, а ще на студентському рівні, на рівні учнівської молоді. Ми не шкодуємо, що приїхали до цього чарівного Луганського краю. Ми чули, що в ваших вчителів дуже високий фах. Високий рівень й у ваших учнів. Дуже гарні враження від цього першого дня, від вас і ваших щирих, гарних та привітних людей».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради