Матеріальну допомогу отримають понад 200 громадян, які тимчасово відчувають матеріальну скруту

10-06-2020

Майже півмільйона гривень виконком Сєвєродонецької міськради 10 червня виділив громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Кошти на це закладені до міського бюджету 2020 року за пропозицією лідера депутатської більшості у Сєвєродонецькій міській ради, голови постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів Ігоря Буткова.

Цього разу отримають одноразову матеріальну допомогу 223 громадянина, які звертались і визначені рішенням комісії виконкому міської ради з питань призначення соціальних допомог стосовно надання одноразової матеріальної допомоги громадянам м. Сєвєродонецька, які тимчасово відчувають матеріальну скруту.

Прийнято також рішення про надання матеріальної допомоги на поховання.