Маленькі українці у «Світанку»

18-11-2016

За дуже короткий проміжок часу офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ «Луганськ» (м. Сєвєродонецьк) вдруге отримали запрошення відвідати дитячий садок №26 «Світанок» Сєвєродонецької міської ради. Маса позитивних вражень та емоцій від першого візиту змусила офіцерів відкорегувати свій робочий план-графік заходів, і вони з великою радістю прийшли до «Світанку» знову.

Цього разу юні вихованці підготували гостям свято до Дня української мови та писемності. Ведучою програми була директор дошкільного навчального закладу Наталія Анатоліївна Наумова. Крім того, в гості до малят завітали музиканти Сєвєродонецького обласного музичного училища імені С.С. Прокоф’єва. Символічно, що молодий, але талановитий акордеоніст свого часу відвідував саме цей садочок.

У ході свята, під час ігор та конкурсів, діткам розповідали про рідну українську мову, про те, як вона зародилася та, взагалі, що таке мова як засіб спілкування. Малеча ж у своїх виступах лише підтвердила, що не існує ніяких перешкод у вивченні і використанні української мови, а її мелодійність та співучість у поєднанні з дитячою щирістю вразили військових.

Звичайно, офіцери не могли прийти без подарунків – усі дітки отримали маленькі сувеніри та солодощі. Проте ніякий подарунок не може замінити радості від спілкування. «Ми раді, що отримали таких маленьких, але надзвичайно відкритих друзів. Тепер ми можемо з гордістю розповісти бійцям з передової, що їм є кого захищати і за що боротись, – впевнений керівник ОЦВВС підполковник Богдан Харчук. – На нашу думку, слова вдячності заслужили всі працівники дошкільного закладу та батьки, які у важкі для держави часи виховують не просто чудових і веселих діток, а майбутнє України. Нам всім дуже потрібні мир і злагода. А Збройні Сили України готові та здатні забезпечити мир і веселе безтурботне дитинство всіх дітей України».

Прес-служба ОЦЦВС ОТУ «Луганськ»