Он-лайн зустріч щодо обговорення реалізації проєктів УФСІ VI

23-03-2021

17 березня 2021 року відбулась робоча онлайн-зустріч щодо обговорення ходу реалізації проєктів Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW за участю представників громад Луганської області та першого заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Олексія Смирнова, директора Східного регіонального представництва УФСІ Артура Бродзінського, консультанта з розвитку громад УФСІ Ганни Аладжальян.

Спікером від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області була заступник директора комунального підприємства «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» Ольга Вітченко, яка доповіла про хід реалізації проєктів УФСІ VI:

1. Об’єкт під житло для ВПО - будівля гуртожитку м. Сєвєродонецьк, пр. Космонавтів, 18-а.

Основні роботи та заходи - перепланування першого поверху будівлі гуртожитку, а саме:

• встановлення перегородок на металевому однорядному каркасі з обшивкою гіпсокартонними листами та укладання існуючих дверних та інших технологічних отворів;
  • капітальний ремонт існуючої підлоги з фінішним оздобленням лінолеумом, керамічною, або керамогранітною плиткою – 911 м2;
  • заміна дерев’яних вікон на пластикові на п’ятикамерні склопакети – 106м2;
  • заміна дверних блоків – 86 блоків; капітальний ремонт стін – 2353 м2;
  • улаштування однорівневої підвісної стелі з каркасом з металевих профілів – 687 м2;
  • улаштування підвісних стель "Армстронг" – 190 м2;
  • улаштування систем інженерного забезпечення з встановленням сантехнічних та інших приладів (опалення, вентиляція, водопостачання, каналізація та електропостачання).

Період впровадження       30.06.2020 - 10.05.2021роки.

Вартість СП (будівельних робіт) 12 804 423,73 грн. (UAH).

Площа м2 689,5.

Підрядник ТОВ «НВК «СХІДБУД».

Кількість бенефіціарів        49.

2. Заклад соціальної інфраструктури - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) комбінованого типу № 11 «Світлячок» Сєвєродонецької міської ради, м. Сєвєродонецьк, вул. Енергетиків, 28-а.

Основні роботи та заходи:

- утеплення зовнішніх огороджуючих конструкцій – 1350 м2;

- часткова заміна дерев’яних вікон на пластикові на п’ятикамерні склопакети –  4,3 м2;

- встановлення металопластикових дверей – 16,32 м2.

Період впровадження         30.06.2020 - 02.12.2020 роки.

Вартість СП (будівельних робіт)  3 692 379,24 грн. (UAH)

Підрядник - ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК»

Кількість бенефіціарів 893.

Введення в експлуатацію ДНЗ відбулося згідно підписаного Меморандуму 02 грудня 2020 року.

Крім того, в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI», що впроваджується УФСІ, регіональним юристом БО «БФ «Право на захист» Ольгою Лукіною було проведено консультацію для Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.

23 грудня 2020 р. Кабінетом Міністрів України було внесено зміни до «Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо перемішених осіб». Саме це питання було розглянуто на робочій зустрічі, яка проходила у м.Сєвєродонецьк. В ході роботи були обговорені питання щодо уточнення формулювань стосовно сімей ВПО з дітьми та можливість затвердження додаткових загальних критеріїв пріоритетності надання ВПО житлових приміщень.

Дане Положення розробляється в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI», який впроваджується у м.Сєвєродонецьк, за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Банк розвитку KFW.

Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку