КПВВ «Станиця Луганська» закрито через пожежу. В області працює оперативна урядова група

01-10-2020

У селищі Сиротине, що поблизу Сєвєродонецька, розгорнуто пересувний пункт управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

Наразі до Луганської області прибула оперативна урядова група. Зокрема, керівництво ліквідацією наслідків масштабних пожеж на Луганщині, координацію сил і засобів, задіяних безпосередньо у рятувальних заходах, буде здійснювати голова ДСНС Микола Чечоткін.

Слід відзначити, що станом на 10 годину продовжується гасіння 64 осередків пожеж. Так, критична ситуація зберігається у Станично-Луганському районі, де полум’я наблизилося до КПВВ «Станиця Луганська». За рішенням командування операції Об’єднаних сил з 11.30 1 жовтня призупинено роботу пункту пропуску до ліквідації загрози життю та здоров’ю людей.