Комісія з безпеки дорожнього руху

18-11-2016

Під головуванням першого заступника Сєвєродонецького міського голови Аркадія Коростельова пройшло засідання комісії з безпеки дорожнього руху міськради.

Порядок денний містив 9 питань.

Зокрема, на основі колективного звернення мешканців с. Синецький було вирішено доручити КП «СКС», Управлінню житлово-комунального господарства, відділу капітального будівництва Сєвєродонецької міської ради нанести розмітку «Пішохідний перехід», встановити дорожні знаки «Пішохідний перехід» та бар’єрну огорожу вздовж дороги в цьому населеному пункті.

За результатами обговорення другого питання доручено відділу капітального будівництва міської ради спільно з відділом земельних відносин та архітектури розробити заходи по облаштуванню заїздів для паркування біля магазинів «Буренка», «Каштан», «Лия».

Ухвалено клопотання директора КП «Сєвєродонецьке під­приємство садово-паркового господарства та благоустрою» щодо надання дозволу на влаштування зупинок громадського транспорту з кіосками з продажу квітів за адресами: пр. Хіміків, р-н Центрального ринку, пр. Хіміків, р-н автостанції, шосе Будівельників, р-н автостанції.

Результатом розгляду колективного звернення мешканців будинку №13а по вул. Новікова та звернення депутата міської ради Дмитра Шерстюка щодо перекриття проїзду вздовж будинку по вул. Новікова, 13а до УПтаСЗН та від УПтаСЗН до вул. Новікова, 15а стало доручення УЖКГ міської ради встановити огорожі біля

УПтаСЗН, розробити заходи по облаштуванню паркувального майданчика, встановити біля будин­ку по вул. Новікова, 13а бетонні блоки, а на в’їзді до мікрорайону знаки 5.31 «Житлова зона» та 5.32 «Закінчення житлової зони» наприкінці будинку. Завідуючій дитячого садочка №10, розташованого поблизу адмінбудівлі УПтаСЗН, доручено забезпечити закриття воріт садочка з метою запобігання виходу батьків із дітьми на парковку.

Інші питання порядку денного стосувалися встановлення дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки, облаштування глухого кута на внутрішньоквартальному проїзді тощо.

За інф. газети «Сєвєродонецькі вісті»