Кікбоксинг WPKA: 11 золотих, 7 срібних і 5 бронзових медалей - у наших в Краматорську

05-10-2020

В порядку обміну досвідом і розвитку товариських відносин між обласними відділеннями федерації кікбоксингу WPKA, дитячо-юнацька Луганська обласна збірна взяла участь у відкритому Чемпіонаті Донецької області.

10 наших спортсменів - учнів Школи гун-фу «Дракон і Тигр» - 4 жовтня 2020 року в Краматорську завоювали 11 золотих, 7 срібних, 5 бронзових медалей та посіли 2-е командне місце серед 7 команд з Донецької, Харківської та Луганської областей. Загальна чисельність учасників змагань - 125 осіб.

З двома золотими медалями повернулися додому: Святослав Буцик (15 років), Ростислав Середа (14 років), Руслан Сєвостьянов (12 років) і Матвій Шевчун (11років).

Чемпіонами та володарями однієї золотої медалі стали: Олег Бурачок (15 років), Захар Шматченко (13 років), Олег Матушкін (11 років).

Срібні медалі заслужили: Ярослав Березовський (11 років) і Матвій Кривусьов (9 років).

Дворазовим бронзовим призером змагань став Олександр Лядовський (12 років).

Наступний етап роботи групи спортивної майстерності Міського клубу східних бойових та оздоровчих систем - участь у складі збірної Луганської області в офіційному Чемпіонаті України з кікбоксингу WPKA 15-18 жовтня у Харкові.

А.Ю, Сербін,
наставник Школи гун-фу «Дракон і Тигр»,