Кікбоксинг ISKA: завершився передостанній етап відбору на Чемпіонат Світу в США

24-02-2020

23 лютого 2020 року Луганська обласна збірна команда з кікбоксингу ISKA взяла участь у відкритому Чемпіонаті Донецької області в Краматорську, де змагалися 150 учасників з Краматорська, Маріуполя, Слов'янська, Покровська, Мірнограда, Лимана, Новогрудівки, Черкаського, Лисичанська та Сєвєродонецька.

До складу Луганської команди входили 19 юнаків і 2 дівчини - учні Школи гун-фу «Дракон і Тигр». Кожен з наших спортсменів виступав у 2-3 змагальних розділах - в семи- лайт- та фул-контакті або в лоу-кіке. В результаті ними завойовано 29 золотих, 17 срібних і 10 бронзових медалей!

Два золота в змаганнях серед дорослих заробив Майстер спорту України, сєвєродончанин, Артур Чернов, 19 років.

Володарями трьох золотих медалей серед юнаків та юніорів стали:

• Ростислав Середа, 14 років, Сєвєродонецьк,
  • Руслан Севостьянов, 11 років, Сєвєродонецьк,
  • Юрій Пономарьов, 12 років, Лисичанськ,
  • Дмитро Сорока, 11 років, Лисичанськ.

За дві золоті медалі завоювали:

• Ілля Косаренко, 16 років, Сєвєродонецьк,
  • Матвій Шевчун, 11 років, Сєвєродонецьк,
  • Олег Бурачок, 13 років, Лисичанськ,
  • Володимир Жосан, 14 років, Сєвєродонецьк,
  • Владислава Зенькова, 12 років, Лисичанськ.

По одному золоту заслужили:

• Святослав Буцик, 14 років, Сєвєродонецьк,
  • Артур Покровський, 14 років, Сєвєродонецьк,
  • Назар Дорожко, 14 років, Лисичанськ,
  • Владислав Сичов, 14 років, Лисичанськ,
  • Захар Шматченко, 12 років, Сєвєродонецьк.

Зі срібними медалями повернулися додому:

• Олександр Аністратенко, 10 років, Сєвєродонецьк,
  • Олександр Лядовський, 12 років, Лисичанськ,
  • Ірина Ставищенко, 11 років, Сєвєродонецьк,
  • Станіслав Авраменко, 14 років, Сєвєродонецьк,
  • Максим Крохмаль, 14 років, Сєвєродонецьк,
  • Данііл Лисенко, 12 років, Лисичанськ.

Планові змагання в Краматорську стали черговим, третім, етапом відбору наших претендентів на участь у Чемпіонаті Світу 2020 року в Орландо. Луганська область у 2020 році представлена ​​в офіційній Національній збірній України з кікбоксингу ISKA тринадцятьма кращими кікбоксерами з Сєвєродонецька.

За результатами обласних змагань 14 грудня в Обухові, 9 лютого у Сєвєродонецьку, 23 лютого у Краматорську та підсумкового Чемпіонату України з кікбоксингу ISKA, який відбудеться 26-29 березня у Чернігові, стане зрозуміло, хто з них дійсно підтвердить своє право на поїздку в Сполучені Штати Америки.

А.Ю. Сербін,
голова представництва Федерації кікбоксінгу України ISKA в Луганській області, Заслужений тренер України з кікбоксингу

Фото Артура Чернова

Кликните по изображению для просмотра в полном размере