Керівником ВЦА у м. Сєвєродонецьк підписано розпорядження «Про внесення змін до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2020 рік»

14-08-2020

Зазначеним розпорядженням від 13.08.2020р. № 8 визначено обсяги доходів, видатків,  джерел фінансування міського бюджету, затверджено бюджетні призначення головним розпорядникам бюджетних коштів, обсяги міжбюджетних трансфертів, у тому числі субвенція на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей осіб, визначених абзацами 5 – 8 п.1 ст.10, п.п.11 – 14 ст.7  Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», у сумі 525 444 грн, субвенція на виплату за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, у сумі 37 870 214 грн, субвенція  на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у сумі 10 000 000 грн, а саме на будівництво футбольних полів зі штучним покриттям на базі СЗШ №10, 16 та Борівського  навчально-вихівного комплексу, та визначений  розподіл коштів бюджету розвитку.