Ви тут:

Капітальні ремонти дорожнього покриття тривають

19-09-2017
Категорія: 

Міський голова Валентин Казаков прокоментував підготовку дорожньо-мостового господарства до роботи в осінньо-зимовий період. Зокрема він зазначив, що капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг виконано на 20 об’єктах. На двох об’єктах роботи ще тривають. Фінансування з міського бюджету на виконання цих робіт склало понад 12 млн. грн.

Так, ділянки внутрішньоквартальних доріг капітально відремонтовано у 41, 61 кварталах; у 79, 82, 81, 77, 80, 76 і 78 мікрорайонах; в кварталі, обмеженому вул. Сметаніна та вул. Єгорова. Зроблено капремонт доріг (суцільне покриття): у Борівському по вул. Озерній, аеропорт-сел. Борівське, по ш. Будівельників, по проспектах Космонавтів та Гвардійскому, по вулицях Енергетиків, Єгорова і Гагаріна. Зазнала ремонту дорога на кладовище сел. Метьолкіне. На проспекті Центральному (біля міського Палацу культури) капітально відремонтовано тротуар – покладено плитку.

Наразі тривають роботи з капітального ремонту доріг у Синецькому по вул. Травневій. Лагодять внутрішньоквартальні дороги також в кварталі «МЖК».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради

Рейтинг: 
Голосов пока нет