Ініціативна молодь виступила з пропозицією створити молодіжну раду при військово-цивільній адміністрації м.Сєвєродонецьк

29-09-2020

Керівник ВЦА м.Сєвєродонецьк Олександр Стрюк та заступник керівника ВЦА Олександр Ольшанський зустрілися з ініціативною молоддю.

Голова громадської організації «Сєвєродонецька молодіжна рада» Кирило Дубровін, голова Профспілкової організації студентів СНУ ім. В. Даля Олексій Семенченко та член Луганської обласної молодіжної ради Жан Кисіль  виступили з ініціативою створення молодіжної ради при військово-цивільній адміністрації м.Сєвєродонецьк як консультативно-дорадчого органу.

Вони також висловили своє бачення головних завдань молодіжної ради. А саме: участь молоді у процесі розроблення місцевих програм з питань реалізації молодіжної політики на місцевому рівні та консолідація молодіжного руху на території Сєвєродонецька.

Під час зустрічі керівникові ВЦА м.Сєвєродонецьк були надані підготовлені молоддю пропозиції до включення до міської програми «Молодь Сєвєродонецька 2021».

Олександр Стрюк подякував за ініціативу, підкреслив, що надані пропозиції до програми є цікавими та креативними, що всі вони будуть розглянуті та деякі будуть враховані при розробці Програми.

Серед іншого прийнято рішення створити робочу групу по підготовці загальних зборів по створенню молодіжної ради при військово-цивільній адміністрації м.Сєвєродонецьк.