Інформація щодо порядку доступу до сесійної зали Сєвєродонецької міської ради

25-12-2019

У зв’язку з численними спекуляціями та розповсюдженням фейків маємо роз’яснити, що доступ до сесійної зали Сєвєродонецької міської ради відбувається відповідно до регламенту Сєвєродонецької міської ради сьомого скликання, ознайомитись з яким можна на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради.

При цьому мається на меті досягнення двох цілей:

1. Запобігти зовнішньому втручанню в сесійну роботу депутатів, включаючи блокування проведення сесій (напр., зайняттям місць, на яких мають працювати депутати), перешкоджанню нормальної роботи депутатів (напр., коли депутати не можуть бачити президію через «стіну» телекамер чи спин людей, не чують виступаючих через галас у приміщенні), моральному чи фізичному тиску на депутатів при прийнятті ними рішень тощо.
  2. Забезпечити максимальну відкритість та гласність у роботі сесії.

Відповідно до статті 2.13 Регламенту Сєвєродонецької міської ради

2.13.1.Гласність проведення сесії забезпечується трансляцією її на youtube-каналі Сєвєродонецької міської ради в онлайн-режимі чи у відеозапису, а також можливістю для виборців бути присутніми на сесії на спеціально облаштованих для цього містах у приміщені, яке сполучається з сесійною залою.

2.13.2.Місця у сесійній залі, обладнані системою голосування «Віче», закріплюються за депутатами персонально рішенням Сєвєродонецької міської ради, з урахуванням їх належності до депутатських фракцій.

Інші місця у сесійній залі призначаються для роботи заступників міського голови, доповідачів з питань, що винесені на розгляд сесії, персоналу, що забезпечую проведення сесії, запрошених на сесію осіб, акредитованих на сесії представників ЗМІ. На таких містах оргвідділом завчасно встановлюються таблички з прізвищами осіб, які будуть працювати на цих містах.

2.13.3.Займати місця, визначені у пункті 2.13.2. іншім особам забороняється.

Тож, будь-який громадянин може дивитися трансляцію сесії на youtube-каналі наживо (онлайн) чи у запису – таке віщання є частиною програмного комплексу «Віче», яким обладнана сесійна зала. За необхідності громадянин може перебувати на сесії особисто, але при цьому не заважати її проведенню. Для забезпечення цього передбачена гостьова зона сесійної зали Сєвєродонецької міської ради, яка сполучається з робочою зоною великим отвором у стіні. У цьому приміщені 28 місць. Особи, які займають їх, теж знаходяться у сесійній залі, але відділені від місць, які займають депутати, і не можуть їм заважати чи здійснювати на них тиск в будь-якому вигляді.

У цій частині сесійної зали мають пріоритетне право перебувати помічники-консультанти народних депутатів та депутатів міської ради, представники ЗМІ.

В робочій зоні сесійної зали обладнані 50 місць за столами, на цих місцях працюють депутати, заступники міського голови (які мають надавати депутатам під час сесії необхідну інформацію за кометенцією), персонал, який забезпечує проведення сесії, запрошені на сесію особи. Народним депутатам, прокурорам, представникам ЛОДА та інших органів влади надаються місця у президії. Журналісти можуть перебувати у цій частині сесійної зали виключно для роботи за умови завчасної акредитації в організаційному відділі Сєвєродонецької міської ради. На столах тут встановлюються таблички з прізвищами осіб, які працюють на цих місцях.

Средняя: 3.7 (3 оценок)