Ігор Слєсарєв зустрівся з керівником команди експертів UCBI

19-02-2018

19 лютого перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв зустрівся з керівником експертної команди та консультантом з оргрозвитку програми зміцнення громадянської довіри (UCBI) Майєю Гоголадзе. Програма фінансується міжнародним агентством розвитку США (USAID).

Керівник команди експертів UCBI Майя Гоголадзе зупинилась на проекті «Зміцнення громадської довіри» та розповіла, що мета полягає у допомозі місцевому самоврядуванню у покращенні своїх організаційних процесів та якості послуг, в основному, у напрямку роботи ЦНАПів. Нагальним на сьогодні постало питання втілення медичної реформи, а отже вкрай важливо впровадити автоматизацію послуг та сучасні підходів до їх надання.

«У 2018 році необхідно провести глибокі ознайомчі зустрічі, розробити пакет рекомендацій для центрів первинної медицини. Це автоматизація процесу, реєстрація в електронній системі охорони здоров’я, інформування людей та тренінги», - наголосила Майя Гоголадзе та зазначила, що експерт у секторі охорони здоров’я, оргрозвитку, автоматизації та IT-питань має бажання зустрітися з представниками центру первинної медицини та 6 амбулаторій міста для оцінки їх потреб 20 лютого о 9.00 у приміщенні Кризового медіа центру «Сіверський Донець».

Підбиваючи підсумки бесіди, перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв зазначив: «Ми завжди готові до спілкування та спільної роботи. Згоден, що необхідно покращувати організаційну середу. Для нас також важливо налагодити послуги таким чином, щоб кожен житель міста був задоволений».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради