Громадськість засідала за круглим столом

07-12-2017

5 грудня у конференц-залі Сєвєродонецької агенції розвитку громади відбувся круглий стіл, за яким зібралися представники міської ради, громадськості, у тому числі члени громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді, депутати міської ради, представники теплопостачальних підприємств міста.

Під час зборів, які ініціювала громадськість, вирішено було обговорити важливі для життєдіяльності міста питання, а саме встановлення теплових лічильників у житлових будинках Сєвєродонецька та проекти «Детальний план території парку культури та відпочинку в районі оз. Паркове м. Сєвєродонецька» та «Детальний план частини території 82 мікрорайону м. Сєвєродонецька».

Директор КП «СТКЕ» Володимир Прядка довів до відома присутніх, що згідно з чинним законодавством до початку наступного опалювального сезону всі житлові будинки мають бути обладнані теплолічильниками. У тій частині  міста, яку обслуговує СТКЕ, їх залишилось встановити 71. «Міський голова Валентин Казаков нещодавно збирав нараду з питань опалення Сєвєродонецька, на якій було зазначено, що з боку міста буде підтримка на придбання та встановлення СТКЕ теплових лічильників. Це 1,9 млн. грн. Ми просто зобов’язані їх встановити за наступні пів року», - наголосив Володимир Прядка.

Представник  ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» Руслан Снігур зазначив, що ТЕЦ обслуговує 638 будинків, обладнати теплолічильниками потрібно ще 422 будинки. Витрати на це складатимуть понад 14 млн. грн.

Міський голова Валентин Казаков під час апаратної наради 4 грудня зазначив, що до бюджету розвитку міста необхідно закласти видатки на придбання теплолічильників для їх встановлення у житлових будинках, які обслуговує Сєвєродонецька ТЕЦ. Також нагальним питанням залишається встановлення індивідуальних теплових пунктів у «старій» частині міста.

З проектом «Детальний план території парку культури та відпочинку в районі оз. Паркове м. Сєвєродонецька» громадськість знайомила заступник начальника відділу містобудування та архітектури міської ради Наталія Іщенко. Зокрема вона зазначила, що міська рада бере на себе розвиток інженерної інфраструктури парку та наповнення озера, а в іншому будуть залучатися інвестори. Згідно з чинним законодавством, усі пропозиції щодо детального плану надаються до міськради письмово, а потім їх передають проектувальникам. Присутні ставили чимало запитань щодо детального плану парку: стосовно загальної площі цієї території, спортивних зон і зон відпочинку, щодо меж водоохоронної зони, тротуарів та освітлення території парку. Після жвавого обговорення цього проекту присутні вирішили створити робочу групу з формулювання пропозицій. Зібрані пропозиції запланували затвердити на засіданні громадської ради 14 грудня з подальшим спрямуванням їх до міської ради.

Пройшов обговорення також проект «Детального плану частини території 82 мікрорайону м. Сєвєродонецька», яким передбачено будівництво двох багатоквартирних житлових будинків у районі 18-ї школи.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради