Ви тут:

Головні розглянуті питання комісії з безпеки дорожнього руху

30-06-2020
Категорія: 

25 червня під головуванням першого заступника міського голови Олега Кузьмінова проведене чергове засідання комісії з безпеки дорожнього руху.

За результатами розгляду звернення депутата міської ради Олени Буткової щодо встановлення великих бетонних півсфер біля дитячого майданчика за адресою Курчатова 17. Заслухавши з даного питання точку зору членів комісії та з'ясувавши, що причиною перекриття внутрішньої-дворового майданчика є пункт прийому вторинного сировини до якого накатана несанкціонована ґрунтова дорога, комісія надала доручення відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста невідкладно вивчити питання роботи даного об’єкту та розглянути договір згідно з яким він працює.

Розглянувши звернення представників громадської організації Сєвєродонецької міської ради воїнів-інтернаціоналістів Української спілки ветеранів Афганістану, щодо встановлення на автомобільних парковках міста табличок «Місце для паркування осіб з інвалідністю» комісія доручила КП «СКС» опрацювати питання та розрахувати кількість табличок «Місце для паркування осіб з інвалідністю», які потрібно встановити на місцях для паркування біля адміністративних будівель міста, а також направити звернення до відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста щодо надання приписів власникам парковок, які не встановили відповідні таблички та в разі невиконання їх вимог, направляти матеріали на розгляд адмінкомісії міської ради.

З метою збереження цілісності дорожнього покриття міських доріг м.Сєвєродонецька, колодязів інженерних мереж, розташованих на проїзній частині вулиць, у період тривалої спекотної погоди, забезпечення мінімізації шкідливого впливу на технічний стан дорожнього покриття автомобільних доріг винесено на голосування комісії з БДР рішення виконавчого комітету «Про заборону проїзду великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами м.Сєвєродонецька при високій температурі повітря» від 10 червня  2020 року № 345. Комісія вирішила рекомендувати відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Луганській області надати КП «СКС» роз’яснення щодо виконання робіт по встановленню дорожніх знаків 3.15 та 3.16 на в’їздах у місто, а КП «СКС» запланувати виконання відповідних робіт згідно з вимогами  відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Луганській області на даному перехресті.

Питання встановлення металевих бар’єрів біля будівлі за адресою пр-т Космонавтів 18-А вирішено розглянути після капітального ремонту будівлі.

Позитивно вирішено звернення щодо зміни швидкісного режиму при проїзді мосту через річку «Борова» до 40 кілометрів на годину або зняття знаків обмеження швидкості руху після мосту. Члени комісії доручили КП «СКС» демонтувати знаки обмеження швидкості 3.29 «Обмеження максимальної швидкості» та встановити дорожні знаки 2.5 «Перевага зустрічного руху».

Узгоджено розміщення паркувального майданчика, забезпечення проїзду та стоянки транспортних засобів для маломобільних груп людей в районі закладу «Обласний центр медико-соціальної експертизи» за адресою: вул. Донецька 37, міська комісія.

Питання надання дозволу на облаштування місць для парковки автотранспорту за адресами вул.Гагаріна, 80 вул.Гагаріна, 78а та вул.Космонавтів, 4 в рамках проектів громадського бюджету № 65 та № 66 комісія вирішила залишити на контролі та повернутися до їх розгляду після завершення голосування по проектах Громадського бюджету.

Щодо створення безпечних і комфортних умов для учасників дорожнього руху, а також недопущення паркування транспортних засобів на газонах, заходами підняття бортового каменю, встановлення бар’єрного огородження або півсфер на деяких ділянках вулиць міста комісія доручила УЖКГ та ВКБ міської ради, КП «СКС» розробити на 2021 рік відповідну міську цільову програму.

За результатами обговорення комісією відмовлено в узгоджувані розташування причепа-фургона з продажу ковбасних виробів за адресою: вул.Менделєєва, р-н Центрального ринку.

Відповідно до «Порядку надання дозволів на розміщення гостьових парковок та місць паркування транспортних засобів у м. Сєвєродонецьку» узгоджені питання щодо розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів на 6 машиномісць (вул. Молодіжна, 13а); на 16 машиномісць (вул. Вілесова, 31); на 14 машиномісць (вул. Донецька, 39).

Питання встановлення дорожніх знаків 5.16 «Напрямки руху по смугах» по вул.Донецька перед перехрестям з пр-т Гвардійський для кожного з напрямків після відповідного роз’яснення від відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Луганській області доручено КП «СКС».

Узгоджено надання дозволу на облаштування в’їзду та виїзду для вагового транспорту за адресою: вул.Богдана Ліщини (р-н КП СКБМіК).

Проєкт організації дорожнього руху на зупинці приміського та міжміського громадського транспорту по пр-ту Хіміків в районі Центрального ринку м. Сєвєродонецьк погоджено.

За результатами детального розгляду та обговорення комісією прийнято вважати недоцільними питання:

- обмеження руху автотранспорту у кварталі №50 за адресою: вул.Гагаріна, 53 та 51;

- встановлення знаків за адресою: Гоголя, 34 та 51, які забороняють в’їзд стороннього транспорту;

- встановлення знаків або нанесення розмітки на пішохідній доріжці біля магазину «BESTWAY» та біля кафе «Стійка» по пр-ту Гвардійський;

- встановлення знаків 3.29 «Обмеження максимальної швидкості» по центральним вулицям міста (на в’їздах до міста вже стоять дорожні знаки 5.45 «Початок населеного пункту», дія яких обмежує швидкість автомобільного транспорту до 50 км/год);

- встановлення знаків, які забороняють проїзд великовантажних автомобілів через населений пункт с. Боброве;

- створення пішохідного переходу на вул. Курчатова між автостоянкою поруч з будинками №27 та 23 та будинком №42 або №15 по вул. Новікова.

Питання капітального ремонту місць паркування за адресою: пр. Космонавтів (район Храму); створення служби організації дорожнього руху; облаштування всіх доріг, прилеглих до навчальних закладів, засобами примусового гальмування та інші залишаються на контролі комісії.

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)