Героям слава!

13-10-2020

13 жовтня у Сєвєродонецьку привітали захисників України.

Керівник військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Олександр Стрюк під час урочистостей у міському Палаці культури з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва відзначив  військовослужбовців Збройних сил.

«Щиро вітаю всіх зі святом. Вітаю воїнів, захисників, всіх, хто стоїть за рідну землю, стоїть за свободу нашої держави, самостійність і незалежність. Хочу висловити вам глибокі і щирі слова вдячності за вашу службу, за вашу звитягу, і за ваше прагнення зберегти нашу державу. Низький вам  уклін і великі слова вдячності. Хочу побажати, щоб ваші побратими та товариші були завжди разом з вами, і ніколи не було відчуття втрати. Слава героям! Слава Україні!», - привітав Олександр Стрюк.

Військові об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ «Північ», 7 окремої автомобільної санітарної роти, військових частин А0206, А1405, А3771, А3091, А1476, А0536, А3488, А0135, А1080 Сєвєродонецького міського військового комісаріату,  Луганського зонального відділу військової служби правопорядку, 39-го окремого мотопіхотного батальйону „Дніпро-2” відзначені за бездоганне виконання військового та службового обов’язку, виявлені при цьому доблесть і честь.

За допомогу в ліквідації наслідків пожеж на території Луганської області грамотою військово-цивільної адміністрації м.Сєвєродонецьк Луганської області та цінним подарунком - годинником з символікою міста Сєвєродонецька - відзначено Олександра Вакуленка, полковника в/ч А0135.

Керівник ВЦА м.Сєвєродонецьк Олександр Стрюк висловив подяку за самовідданість під час гасіння пожежі та вручив  Почесну грамоту і грошову винагороду  депутату Борівської селищної ради Вірі Гетьман та цінний подарунок начальнику відділу цивільного захисту Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області, підполковнику служби цивільного захисту Віктору Лаптєву.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих захисників України.

Святкову програму підготували колективи міського Палацу культури. Показовий виступ виконали курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.Дідоренка.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере