Фотофакт: На прилеглих до Сєвєродонецького парка культури та відпочинку територіях розпочалися масштабні роботи з ліквідації несанкціонованих звалищ

06-07-2020

Влада міста приділяє посилену увагу відбудові зон відпочинку сєвєродончан. Сквери і площі міста та інші зелені зони приводяться до культурного привабливого вигляду. Не залишається поза увагою влади і міський парк культури та відпочинку. Тут проводиться благоустрій: тротуари укладено плиткою; відремонтовано центральний вхід; до озера завезено пісок, запущено рибу, частково покошено очерет та вичищаються водорості; зпиляно сухостій тощо.

На жаль, деякі недоброзичливі громадяни не дбають про чистоту навколишнього середовища. Так вони захорощили сміттям прилеглі до парку культури та відпочинку території (район об’їзної дороги), влаштувавши несанкціоновані сміттєзвалища.

З метою можливості їх ліквідації силами комунальних підприємств міста було проведене комісійне обстеження звалищ.

А після цього, за дорученням Ігоря Буткова та Вячеслава Ткачука, силами КП «СКС» (ген. директор Віталій Постільга) засмічену територію розпочали приводити до ладу. Тож, сєвєродончани та гості міста після завершення робіт зможуть проводити час в Сєвєродонецькому парку культури та відпочинку в більш комфортних умовах.