Дотримуйтесь правил пожежної безпеки

27-01-2021

Відділ цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці Військово-цивільної адміністрації м.Сєвєродонецьк Луганської області доводить до відома мешканців м.Сєвєродонецька, що за інформацією Сєвєродонецького міського Управління ГУ ДСНС України в Луганській області, збільшились випадки пожеж в житловому секторі.

Більш ніж 80% від загальної кількості пожеж виникли з вини людини. Основними причинами виникнення займань і, як наслідок, загибелі людей є саме власна недбалість громадян та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки у побуті. Під час опалювального сезону такий причинно-наслідковий зв'язок особливо яскраво виражається різким зростанням статистичних показників смертності на побутових пожежах.

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у житловому секторі, відділ цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці Військово-цивільної адміністрації м.Сєвєродонецьк Луганської області закликає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками, а саме:

• не паліть у ліжку;
  • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими електроприлади;
  • не залишайте малолітніх дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
  • подбайте про захист помешкання при користуванні пічним опаленням;
  • при виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!

Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню!