Ви тут:

До відома споживачів послуг з поводження з побутовими відходами міста Сєвєродонецька та прилеглих селищ!

03-02-2020
Категорія: 

Комунальне підприємство «Сєвєродонецьккомунсервис» (КП «СКС») інформує мешканців міста Сєвєродонецьк про те, що починаючи з 01.05.2019 в повному обсязі введено в дію Закон України від 09.11.2017 № 2189 «Про житлово-комунальні послуги» (далі – Закон).

Відповідно до пункту 4 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що не пізніш як протягом одного року з дня введення в дію Закону (тобто, не пізніше 01.05.2020 р.) співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання електричної енергії та природного газу) щодо кожного виду комунальної послуги згідно з частиною першою статті 14 цього Закону, а виконавці комунальних послуг — укласти із такими співвласниками договори про надання відповідних комунальних послуг відповідно до обраної співвласниками моделі організації договірних відносин:

  • кожним співвласником багатоквартирного будинку самостійно (індивідуальний договір);
  • від імені та за рахунок усіх співвласників багатоквартирного будинку управителем або іншою уповноваженою співвласниками особою (колективний договір);
  • об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку або іншою юридичною особою, яка об’єднує всіх співвласників такого будинку та в їхніх інтересах укладається відповідний договір про надання комунальних послуг, як колективним споживачем.

Інформацію про прийняте рішення просимо надати до абонентського відділу КП «СКС» за адресою: 93400, м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 89.

Графік прийому:

  • вівторок-четвер — з 8.00 до 17.00;              
  • п’ятниця — з 8.00 до 15.45

Перерва — з 12.00 до 12.45.

Додатково повідомляємо, що ігнорування та ухилення від обов’язку укласти договір, не сплачуючи за комунальні послуги, є грубим порушенням законодавства України, в тому числі, і державних стандартів норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, що згідно ст. 152 Кодексу про адміністративні правопорушення України тягне за собою накладення штрафу на громадян - від 340 до 1360 грн; посадових осіб та громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн.

У разі відсутності договору та/або наявності заборгованості за надані послуги КП «СКС» буде змушене звернутися до суду про стягнення заборгованості за надання послуг з вивозу твердих побутових відходів та зобов’язання укласти договір, де на Вас буде покладено додаткові витрати з відшкодування судових витрат.

З повагою

АДМІНІСТРАЦІЯ КП «СКС»                                     

Телефон для довідок: 3-13-54

Рейтинг: 
4
Средняя: 4 (2 оценок)