Ви тут:

До уваги страхувальників!

10-10-2016
Категорія: 

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Сєвєродонецьку Луганської області нагадує:

Страхувальники, які станом на звітну дату мають заборгованість зі сплати коштів до Фонду, що утворилась до 01.01.2011 року щоквартально (до 20 квітня; 20 липня; 20 жовтня; 25 січня) повинні подавати до робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України за місцем їх обліку Звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду.

Просимо  своєчасно (до 20 жовтня 2016 року) надати Звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

Подання звіту може бути здійснена:

  1.  Безпосередньо надання до відділення Фонду в м. Сєвєродонецьку;
  2. Шляхом надіслання поштою на  адресу відділення Фонду в м. Сєвєродонецьку: 93400, бульвар Дружби Народів, 34 м. Сєвєродонецьк або на електронну адресу fsnssdathomelan [dot] lg [dot] ua

Також попереджаємо, що несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності, подання недостовірної звітності щодо страхових коштів, тягнуть за собою адміністративну відповідальність у вигляді накладення адміністративних штрафів на посадових осіб цих страхувальників (ст. 1654 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

В.о. начальника відділення  Є.О. Пушкарьов

Рейтинг: 
Голосов пока нет
264
0