До уваги благодійних організацій, волонтерів, соціально відповідального бізнесу та небайдужих громадян!

07-05-2020

Для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину Міністерством соціальної політики запроваджено інформаційну онлайн-платформу “Допомога поруч”, яка розміщена за посиланням ]]>https://dopomoga.map.gov.ua]]> та координується у м. Сєвєродонецьку Управлінням праці та соціального захисту населення і Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сєвєродонецької міської ради.

Соціальний проект створений для надання адресної допомоги вразливим категоріям населення та об’єднує зусилля благодійних і громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування з виявлення потреб людей через “гарячі” телефонні лінії, звернення та надання їм необхідної допомоги.

При Сєвєродонецькій міській раді, в рамках діяльності онлайн-платформи “Допомога поруч”, відкриті “гарячі” телефонні лінії за номерами (06452) 2-15-70, 066 279 67 79, які працюють з 8-00 до 17-00, крім вихідних.

За телефонними зверненнями громадян здійснюється офіційний запис осіб вразливих верств населення, які потребують допомоги:

- одиноких людей похилого віку,

- осіб з інвалідністю,

- неповних сімей (одинокий батько або мати) з дітьми до 14 років, у тому числі з дітьми з інвалідністю.

Пропонуємо співпрацю всім, хто має можливість безкоштовно задовольнити потреби громадян, які зателефонували на “гарячі” телефонні лінії, та надати благодійну допомогу у виді продуктів харчування, предметів особистої гігієни, засобів побутової хімії.