До міської ради звертаються

14-04-2020

До в.о. міського голови Вячеслава Ткачука телефоном звернулася жителька Сєвєродонецька, інвалід за станом здоров’я, яка скаржилася на те, що 9 квітня їй відмовили у перевезенні у тролейбусі. Хоча вона має право на пільговий проїзд. Відповідь міської ради:

Постановою Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 року №255 у зв’язку з введенням в Україні карантину по коронавірусу заборонені перевезення у міжміському, приміському та міському транспорті. Для всіх жителів України. Таким чином Уряд зменшує ризик захворіти на смертельно небезпечну хворобу, який є найбільшим саме у громадському транспорті.

Використання громадського транспорту в усіх містах України зараз дозволяється лише для перевезення людей, які працюють на підприємствах та установах критичної інфраструктури - лікарнях, аптеках, магазинах тощо.

Закінчіться карантин, і Ви знову зможете їздити на тролейбусах безкоштовно, а поки ми не можемо ризикувати Вашим життям.

Бажаємо Вам здоров’я, і щоб ці тимчасові незручності скоріше закінчилися.

Средняя: 5 (3 оценок)