Ви тут:

Дитсадок «Струмочок» відзначив свій ювілей

28-10-2016
Категорія: 

28 жовтня комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №37 «Струмочок» відзначив свій 35-річний ювілей.

Урочиста зала установи, охайні дітки, щасливі та водночас схвильовані вихователі – сьогодні це їх свято. Розпочався захід з танцювально-музикальноъ композиції у виконанні маленьких вихованців садка. Малі були у вишиванки, виконували національний танець з рушниками та співали вітальну пісню українською мовою. А потім винесли до гостей коровай на знак гостинності та поваги.

Завітав привітати дитсадок з ювілеєм заступник міського голови Андрій Анатолійович Гавриленко. «Вітаю усіх присутніх з 35-річчям дошкільного закладу. Щира вдячність вихователям. Ваша професія дуже важлива, адже ви піклуєтеся про дітей в такому віці, коли вони тендітні, надто чутливо та уразливо сприймають навколишнє середовище, вбирають в себе все, що відбувається навколо, наче, губки. Тому дуже важливо знайти правильний та індивідуальний підхід до кожного малюка. Це дуже важко та відповідально. Низький вам за це уклін. Сєвєродонецька міська рада робить усе можливе для створення комфортних умов для вашої роботи і виховання дітей – майбутнього нашого міста та країни. З ювілеєм вас! Миру, добробуту, злагоди, процвітання й розвитку вашій установі!» - сказав Андрій Анатолійович. 

Від міськради він подарував закладу екран для проектора, якого так не вистачало для навчального процесу малечі. Також Андрій Гавриленко за сумлінну працю та з нагоди 35-річчя закладу нагородив грамотами виконкому Сєвєродонецької міської ради та квітами вихователів закладу.

Приймав дитсадок вітання у цей святковий день і від батьків маленьких вихованців. Від їх імені до присутніх звернулася мама Каті Водяник Віталія Олександрівна: «В моєму житті Катя – це вже друга дитина, яка відвідує дитячий садок. І коли постало питання, який дитсадок вибрати, ми ні на секунду не вагалися, що дитину треба віддавати саме до цього. І  не пожалкували. Тут працюють справжні професіонали, які люблять та знають свою справу, які вкладають частку своєї душі у свою роботу. Діти тут щасливі. Вони отримують великий досвід та підготовку до подальшого життя. Хочу побажати, щоб уся та енергія, любов і позитив, який ви посилаєте нашим дітям, повертався вам назад та примножувався в тисячі разів, і це додавало вам сили жити та творити й надалі. Здоров’я вам і велике спасибі за наших дітей!»

Пригадували та вшановували в цей день словами та квітами й ветеранів цього закладу, тих, хто працював при його заснуванні, сприяв подальшому розвитку. 

29 жовтня виконується 35 років відтоді, як Зоя Василівна Ткачова працює в Сєверодонецькому садку №37. Тоді, в далекому 1981 році, в 26-річному віці вона прийшла сюди на посаду кухаря. На перших порах, після побудови установи, брала участь в прибиранні, наведенні порядку,  висадженні дерев, які нині красуються у дворі установи. З виходом на пенсію працює помічником вихователя. Зоя Василівна каже: «Цей садок – моя родина, усе моє життя. Я пропрацювала тут 35 років. Поруч завжди трудилися чудові дивовижні люди. Їх позитивною енергетикою насичений заклад. І на підсвідомому рівні це відкладається у наших маленьких вихованців, сприяє їх не лише фізичному, а й духовному зростанню, їх особистісному формуванню». 

"СВ"





Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)