Дистанційний режим роботи виконавчих органів Сєвєродонецької міської продовжено до 11 травня

24-04-2020

Оприлюднено розпорядження міського голови Сєвєродонецька від 23.04.2020 року №126, згідно з яким міська рада та її виконавчі органи будуть працювати у віддаленому та безконтактному режимі до 11 травня 2020 року. У тому числі не проводитися особистий прийом громадян (але звернення можуть подаватися у письмовій формі чи електронними листами), робочі наради проводяться в онлайн режимі, запроваджується дистанційний режим роботи персоналу, обмежується доступ у приміщення Сєвєродонецької міської ради. Просимо з розумінням поставитися до цих тимчасових обмежень, вони  викликані виключно турботою про здоров’я сєвєродончан.