Ви тут:

Депутатська діяльність: Не словами, а справами

14-01-2020
Категорія: 

Останнім часом стало доброю традицією, що Сєвєродонецька міська рада налагоджує більш тісний зв’язок з мешканцями міста. Серед традиційних способів комунікації як через письмові звернення, особисті прийоми та зустрічі, все більшого спілкування, взаємодії та прискореного вирішення нагальних питань набуває форма їх вирішення через соціальні мережі. Сєвєродонецька міська рада, а особливо команда Ігоря Буткова та очолювана ним найчисельніша депутатська група «Сєвєродончани» упродовж останнього року досягли в цьому напрямку значного прогресу.

Комунікація депутатів між населенням набула дійсно дієвих позитивних результатів. І якщо раніше з повідомленнями та подяками про позитивне вирішення наболілих і нагальних питань сєвєродончани зверталися рідше, і це носило індивідуальний характер, то депутатська група «Сєвєродончани» змогла так організувати роботу щодо їх вирішення через депутатські звернення та інші форми контролю та взаємодії між владою і населенням, що містяни це одразу відмітили та оцінили.

Найактивніше та найпродуктивніше організувала роботу депутат міської ради Олена Буткова. Як зазначають пересічні сєвєродончани, це людина, яка завжди відкрита до діалогу та вирішення нагальних питань по суті швидко і продуктивно.

Так, з початком нового опалювального сезону 2019-20 років, Олена Миколаївна в соціальній мережі Facebook через створену та адміністровану нею групу «Сєвєродончани» організувала прискорену взаємодію населення з керівництвом міста щодо оперативного та якісного підключення багатоквартирних будинків до централізованого опалення.

Нею були задіяні всі до єдиного відповідальні за теплопостачання працівники міської ради та її комунальних підприємств, які в онлайн-режимі реагували на кожне звернення щодо поривів, заповітрення опалювальних систем тощо. Завдяки системно та оперативно організованій роботі в цьому напрямку, вперше за останні роки вся централізована опалювальна система міста запрацювала не за місяць-півтора, а в СТКЕ - протягом 3-х днів, в ТЕЦ – упродовж двох тижнів. І навіть після успішного початку опалювального сезону взаємодія продовжується – сєвєродончани у разі випадків пориву систем опалення в квартирах чи інших ситуаціях в прискореному режимі продовжують вирішувати нагальні питання у такий зручний для них спосіб.

Взяла під свій контроль Олена Буткова і питання щодо функціонування міської жіночої консультації. Як людина справи, депутат, прискіпливо та незаангажовано вивчила проблемне питання із залученням усіх сторін і громадськості та зробила все можливе і неможливе, щоб жінки могли отримувати професійні та якісні послуги в жіночій консультації безпосередньо там, де для цього найкращі та найкомфортніші умови та логістична розв’язка.

Головним чином, завдяки наполегливості депутата Олени Буткової вдалося позитивно вирішити і питання функціонування медичних працівників в школах Сєвєродонецька. Нова державна медична реформа цю категорію медпрацівників міста залишала без фінансування, а відповідно і всіх школярів без можливості отримання первинної медичної допомоги безпосередньо в навчальному закладі. Оленою Бутковою було організована масштабна робота щодо того, щоб посади медичних працівників при школах обов’язково залишились. Їй вдалося разом з іншими депутатами депутатської групи «Сєвєродончани» та громадськістю, яка також підключилася, прийняти рішення на сесії міськради щодо вирішення цього питання через додаткове цільове надання коштів міському відділу освіти на фінансування медичних працівників.

Як голова комісії з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та розвитку селищ Сєвєродонецької міської ради Олена Буткова провела роботу щодо того, щоб в 2020 році звільнити від плати за землю значну кількість землекористувачів міста – фізичних осіб. Це безпосередньо стосується таких чисельних груп населення, як власники чи користувачі земельних ділянок в садівництвах, користувачів земельних ділянок під багатоквартирною забудовою (це практично все населення міста), територій рекреаційного призначення, а також земельних ділянок під індивідуальною забудовою (це близько 2 тис.).

Завдяки її ініціативі прийнятим депутатами рішенням надано пільги трьом категоріям: перша - садівничі товариства, кооперативи, друга - землі рекреаційного призначення і третя - землі житлового фонду, включаючи приватну забудову. Завдяки цьому вирішено, як зазначає депутат Олена Буткова, не тільки дуже важливі соціальні питання, які хвилюють людей. Зменшуючи фінансове навантаження, для цієї категорії населення відпадає необхідність заповнювати декларації, що економить їх час і сили, щоб вони могли спокійно жити і працювати на своїй землі.

Не залишається поза увагою депутата і культурний побут населення, особливо дітей. Тільки в цьому, новому 2020 році, за безпосередньої ініціативи Олени Буткової проведені дев’ять локальних мікрорайонних різдвяно-новорічних святкувань з насиченими цікавим, пізнавальними та веселими програмами, а упродовж депутатської діяльності – більше тридцяти таких заходів. За її підтримки на високому рівні відбуваються щорічно і святкування днів населених пунктів, що відносяться до Сєвєродонецька.

Така активна робота приносить свої позитивні наслідки. За результатами моніторингу в Сєвєродонецькій міській раді депутат Олена Буткова підготувала найбільшу кількість депутатських звернень – 24, які були кваліфіковано, оперативно та позитивно розглянуті. В переважній більшості звернень до розгляду надавалися по кілька питань різного характеру (житлово-комунального господарства, комунального будівництва, функціонування закладів, соціального забезпечення тощо), з якими до депутата звертаються мешканці не тільки закріпленого за Оленою Бутковою округу, а і всього міста.

Результатом такої наполегливої та продуктивної роботи депутата є позитивна оцінка від вдячних сєвєродончан, які надсилають подяки Олені Бутковій за вирішення їх питань. І якщо раніше в Сєвєродонецьку міську раду на адресу депутата Олени Буткової надходили в більшості індивідуальні листи, то нещодавно надійшла колективна подяка від більше 80-ти мешканців багатоквартирних будинків Шосе Будівельників, 25 та Вілєсова, 43 щодо позитивного вирішення питання порушення громадського порядку та цілодобового продажу алкогольних напоїв в магазині, що розміщений безпосередньо біля їх будинків.

Як зазначають мешканці Сєвєродонецька, це надзвичайно правильно, що депутати відповідально працюють та опікуються проблемами міста і його мешканців. Робота депутатів органів місцевого самоврядування на відміну від депутатів Верховної Ради України абсолютно не оплачувана. І дуже добре, що є люди, які, ставши депутатами, вирішують питання мешканців, які їх обрали. А ще більш викликає повагу, що вони опікуються питаннями всієї територіальної громади.

Депутат Сєвєродонецької міської ради Олена Буткова відноситься до тієї категорії людей, які завжди готові уважно вислухати проблемні питання, кваліфіковано їх вивчити, якщо необхідно – залучити відповідних спеціалістів і громадськість та зробити все можливе для їх вирішення. В новому 2020 році, плануються вибори до органів місцевого самоврядування України. На багатьох територіях будуть вперше відбуватися вибори до об’єднаних територіальних громад. Тож, побажаємо всім громадянам нашої держави, щоб до місцевих органів влади прийшло якомога більше таких відповідальних мешканців громад, як депутат Сєвєродонецької міської ради від депутатської групи «Сєвєродончани», голова комісії з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та розвитку селищ Олена Буткова. І це не передвиборча агітація, а проста констатація беззаперечного – обраний повинен бути той, хто не словами, а справами опікується про економічний, соціальний та культурний розвиток територіальної громади та мешканців, які на ній проживають.

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (3 оценок)