День захисника України: покладено квіти до пам’ятника генерал-майору Національної гвардії України Олександру Радієвському

14-10-2020

У Сєвєродонецьку 14 жовтня, як і напередодні, відбулась низка заходів з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

Представники Луганської облдержадміністрації на чолі з головою Сергієм Гайдаєм та представники ВЦА м. Сєвєродонецьк на чолі з керівником Олександром Стрюком, військові та правоохоронці зібрались біля пам’ятника генерал-майору Національної гвардії України Олександру Радієвському. Вже стало традицією в його особі вшановувати пам'ять загиблих захисників України - сміливих і відважних, які поклали життя, захищаючи своїх близьких, свої домівки, своє місто, свою Україну.

Присутні вшанували загиблих героїв-визволителів і захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника визволителя Сєвєродонецька генерал-майору Національної гвардії України Олександру Радієвському.

Квіти також поклали до пам’ятних дощок Миколі Литовку і Юрію Гуртяку та до пам'ятного Знаку загиблим воїнам АТО.