День батька у Сєвєродонецьку – сім’ї, в яких народилися двійні, отримали сертифікати на 10 000 гривень

19-06-2020

У Сєвєродонецьку за доброю традицією, яка з’явилася завдяки лідеру депутатської групи «Сєвєродончани» Ігорю Буткову більше двох років тому, 19 червня, напередодні державного свята «День батька», відбулось урочисте вшанування сімей сєвєродончан, в яких народились двійні.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук та заступник міського голови Ірина Степаненко біля візитівки міста - пам’ятного знаку «Я люблю Сєвєродонецьк» - вручили сертифікати на отримання матеріальної допомоги в сумі 10 000 грн. родинам Сергія та Тетяни Латка, Олексія та Марини Хрипун, Дениса та Ольги Гончарових. До речі, у кожній з цих сімей народилося по хлопчику і дівчинці.

«Вітаю вас! Нехай ваші діти ростуть здоровими та щасливими, а в майбутньому стануть успішними громадянами нашої держави та продовжувачами славних традицій Сєвєродонецька. Влада міста завжди підтримує тих людей, які стараються. А ви добре постаралися. Від нашої міської ради та депутатської більшості прийміть ці сертифікати на суму в 10 000 гривень. Сподіваюся, що вони стануть вам суттєвою допомогою в догляді за малюками. Усього вам та вашим дітям найкращого!» - звернувся Вячеслав Ткачук до присутніх.

«Це приємно і несподівано, що в кожній сім’ї народилися і хлопчик, і дівчинка – навіть природньо гендерна рівність витримується! Бажаю, щоб ваші діточки зростали в мирі та злагоді здоровими і щасливими! А напередодні Дня батька бажаю татам бути завжди справжніми захисниками, охоронцями та носіями матеріальних і духовних благ у ваших сім’ях! Бережіть своїх рідни та близьких!» - додала Ірина Степаненко.

Слід зазначити, що надання одноразової матеріальної допомоги при народженні в сім’ї двійні, трійні або більшої кількості дітей відбувається за рахунок коштів міського бюджету у відповідності до Комплексної міської цільової програми «Турбота», прийняття якої ініціював голова постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів, лідер депутатської більшості «Сєвєродончани» Ігор Бутков. За час дії Програми вже дванадцять таких сімей отримали від Сєвєродонецької міської ради по десять тисяч гривень.

Цікава інформація

День батька – молоде свято, яке в Україні почало відзначатися на офіційному рівні всього рік тому. Нове державне свято День батька, починаючи з 2019 року, відзначається в Україні у третю неділю червня. Відповідний Указ Президента України №274/2019 було підписано 18 травня 2019 року. І в 2020 році ця дата припадає на 21 червня. Свято було затверджене з метою створення і розвитку сприятливих умов зі зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у виховному процесі дітей, а також сприяння популяризації сімейного способу життя, формування відповідального батьківства та материнства.

Наші батьки - найближчі до нас люди в усьому світі. Тато і мама - найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою. Ми намагаємося їх порівнювати, дивимося на них, вивчаємо їх. Вони для нас одночасно і найбільша загадка, і найбільше відкриття. Добре, коли вони є у нас і сумно, коли залишають.

День батька – особливе, ніжне свято, адже наші татусі люблять нас так сильно, як і матусі. Вони завжди готові прийти на допомогу та підтримати нас добрим словом. В особливий день для наших татусів треба висловити теплі та щирі слова, а також сердечні привітання. Не забудьте привітати свою найріднішу людину.

Средняя: 5 (2 оценок)