Ви тут:

Цифрові Дні енергії у Сєвєродонецьку: сєвєродончани відзначені у Конкурсі малюнків

30-09-2020
Категорія: 

30 вересня у військово-цивільній адміністрації м.Сєвєродонецьк відзначили від проєкту Європейського Союзу «УГОДА МЕРІВ» учнів шкіл міста, які взяли участь у  конкурсі дитячих малюнків "Кращі з кращих" від Підписантів Угоди мерів.

Керівник військово-цивільної адміністрації м.Сєвєродонецьк Олександр Стрюк привітав з перемогою юних сєвєродончан та вручив їм подарунки.

Так, в рамках Днів енергії учні шкіл міста зробили малюнки на тему сталої енергії, які були направлені на розгляд комісії.

Голосування за найкращий дитячий малюнок на тему енергозбереження, захисту клімату та довкілля відбувалося онлайн на Фейсбук-сторінці Делегації ЄС в Україні. Конкурси тематичних дитячих малюнків - один із невід’ємних елементів програм відзначення Тижня Сталої Енергії в українських містах-підписантах.

            Роботи 5 сєвєродонецьких школярів отримали відзнаку за участь у конкурсі малюнків в рамках Європейського Тижня сталої енергії:  

 

Видра Елада, СЗШ № 14, 10-А клас

 

Чинник Єлизавета, Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості відділу освіти ВЦА м.Сєвєродонецьк

 

Панасовська Марія, СЗШ №4, 11-А

 

Кирилюк Дар'я, Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей, 10-А

 

 Петрова Яна, Сєвєродонецький Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відділу освіти ВЦА м.Сєвєродонецьк, гурток "Сувенір"

 

***Місто Сєвєродонецьк з 2013 року є підписантом ініціативи Європейського Союзу «УГОДА МЕРІВ» .       

Відповідно до даної угоди місто взяло на себе зобов’язання до 2020 року зменшити споживання енергоносіїв на території міста на 20%, збільшити частку використання енергії з відновлювальних джерел енергії на 20% та зменшити викиди парникових газів в атмосферу на 20%.

Крім того, відповідно до УГОДИ МЕРІВ місто взяло на себе зобов’язання організовувати Дні енергії або Міські дні Угоди у співробітництві з Європейською Комісією та іншими зацікавленими сторонами, що дозволить мешканцям безпосередньо дізнаватися про можливості та переваги, запропоновані більш розумним використанням енергії.

Нагадаємо, що цього року з 22 по 26 червня 2020 року місто Сєвєродонецьк, як підписант ініціативи Європейського Союзу «УГОДА МЕРІВ» прийняло участь у проведенні Європейського Тижня сталої енергії (EUSEW) в режимі он-лайн, та були проведені цифрові Дні енергії на тему: «Поза межами кризи: чиста енергія для зеленого відновлення і зростання».

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
48
0