Cєвєродонецьке МУ ГУ ДСНС України у Луганській області попереджає про погіршення погодних умов

25-02-2020

За даними Українського гідрометеорологічного центру на території Луганської області  в період з 25 по 29 лютого очікується посилення вітру вночі 18-23 м/с, вдень 15-20 м/с, на дорогах місцями ожеледиця ( І рівень небезпечності, жовтий)

Рятувальники закликають громадян дотримуватись основних правил поведінки у разі посилення поривів вітру, а саме:

1. При сильному вітрі всі вікна будинків необхідно щільно закрити, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні.

2. Якщо ви опинилися на вулиці, то тримайтеся подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев, будівель.

3. У разі сильного вітру, за можливості, сховайтеся в найближчому приміщенні або природному укритті.

4. Загроза зростає поблизу будівель, які споруджуються, або ремонтуються.

5. Уникайте можливого перебування поблизу великих дерев, особливо тополь, а також паркування поруч з ними автотранспорту – зірване вітром гілля може становити велику небезпеку.

6. При падінні дерев чи гілок, травмуванні людей негайно інформуйте екстрені служби за телефонами «101» або «103».

Найголовніше, пам’ятати, що виконання цих елементарних правил рятує життя.

Cєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській  області