Cєвєродонецьке МУ ГУ ДСНС України у Луганській області попереджає про погіршення погодних умов

04-02-2020

За даними Українського гідрометеорологічного центру на території Луганської області у другій половині тижня очікується значне погіршення погодних умов, а саме значне зниження температури повітря (до 18 градусів морозу), сильний сніг, на дорогах ожеледиця.

Рятувальники закликають громадян дотримуватися елементарних правил безпеки, особливо під час перебування на вулиці і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку «101». Під час ожеледиці необхідно ходити не поспішаючи, розслабивши ноги в колінах і ступаючи на всю ступню. Під час руху не тримайте руки в кишенях, бо можете зазнати важких травм та переломів після падіння. Не ходіть по краю проїжджої частини дороги, це небезпечно завжди, а на слизьких дорогах — особливо. Не перебігайте проїжджу частину дороги під час снігопаду й ожеледі. Під час руху в ожеледь будьте готові до падіння. При порушенні рівноваги швидко присядьте. Це найреальніший шанс залишитися на ногах. Водіям слід не забувати про паски безпеки, дотримуватись безпечної швидкості та дистанцій, не заважати роботі снігоприбиральної техніки та під час сильних опадів обов’язково необхідно рухатися з включеним ближнім світлом фар.

Cєвєродонецьке міське управління

ГУ ДСНС України у Луганській  області